Blog o wnętrzach

zakupy online Koszyk

Przedmiotów: 0, Suma: 0,00

Wszystko na wierzchu – czyli otwarte półki do kuchni

Kolejny raz wędrujemy do kuchni, żeby zaczerpnąć inspiracji. Dziś przyjrzymy się bliżej półkom, które zastępują tradycyjne, zamykane szafki kuchenne.

Temat jest dość kontrowersyjny. Po pierwsze – otwarte półki do kuchni nie są praktyczne. Naczynia, które na nich stoją bardzo szybko pokrywają się kurzem, a jeśli mamy kuchenkę gazową, także tłustym osadem. Po drugie – trudniej jest cokolwiek ukryć. Decydując się na półki zamiast szafek powinniśmy bardziej zwracać uwagę na porządek panujący w kuchni.

Pomimo wad, otwarte półki w kuchni mają niewątpliwą zaletę – dzięki nim kuchnia zdaje się „żyć”. Kolorowe lub – wręcz przeciwnie – jednobarwne naczynia będą pełnić funkcje dekoracyjne. Kuchnia nabierze przytulnego charakteru, co wydaje się być świetnym rozwiązaniem zwłaszcza, jeżeli nasza kuchnia urządzona jest w nowoczesnym, chłodnym stylu.

A jak Wam podoba się takie rozwiązanie? Przykłady znajdziecie poniżej.

be.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

8 261 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Meble do salonu
Meble do ogrodu
Meble do biura
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?

zapisz